Hakkımızda

ASC ASÇELİK KELEPÇE firması 2005 yılında kurulan As Mühendislik firmasının üretim iştiraki olarak sektöre 2015 yılında girmiş, kısa süre içinde hem yurt içi hem de yurt dışında kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle bilinen ve aranan marka haline gelmiştir. Ürünleri, boru kelepçesi ve sabitleme-bağlantı parçaları; inşaat, ısıtma – havalandırma ve sıhhi tesisat uygulamalarının standart girdisi olmaktadır.

ASC ASÇELİK KELEPÇE, müşterilerine sıfır hata ile hizmet vermeyi temel alarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu doğrultuda firmamız, üretimde verimliliği ve sürdürülebilir kaliteyi amaçlamış olup, son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve uygulamaktadır. Pazar gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için ürünlerini sürekli geliştirmektedir. 2500m2 üretim alanına ilaveten 1500m2 yeni depolama alanı sayesinde üretim kapasitesini arttırıp ayda 2,5 milyon adet kelepçe üretimini sağlamıştır.

Ürünlerin kalitesinden asla taviz vermeyen ASC ASÇELİK KELEPÇE, ihracat için gerekli ISO 9001-2015, Gost-R, CE, TSEK kalite belgelerine ve test raporuna sahiptir.

Sınırların ötesine geçmek bize çok büyük mutluluk vermektedir. Bu yüzden ASC ASÇELİK KELEPÇE  dünya çapında cesurca ve başarıyla çalışmaktadır ve ürünlerinin önemli bölümünü 4 kıtadaki 45’e yakın ülkeye ihraç etmektedir. Bunun yanında yurt içinde sektörde üretimi ve satışlarıyla liderliğini sürdürmektedir.

Dünyada da sektörünün en iyisi olmayı hedeflen firmamız, bu misyonu ile sürekli gelişmeleri takip edip, değerli müşterilerinin ihtiyaçlarını anında yanıtlama ve bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Değerlerimiz;

  • Sürekli – Yenilikçi ve Kaliteli Hizmet.
  • Yüksek özgüven ve sağlam takım ruhu.
  • Etik kurallarından ödün vermeyip ilkeli davranmak.
  • İnsana ve çevreye duyarlı olmak.
  • Çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi stratejik iş ve çözüm ortağı olarak görmek ve sürekli birlikte gelişmektir.